O nas

Już od 15 lat Nov-Weld sp z o.o. oferuje swoim klientom pełen asortyment uchwytów, części eksploatacyjnych i produktów pokrewnych do spawania metodami TIG, MIG/MAG i do cięcia plazmą.

Poprzez szeroką, obejmującą całą Polskę sieć dystrybutorów docieramy do wielu odbiorców i użytkowników, dla których najistotniejszym celem jest sprawna i terminowa dostawa; bezkompromisowa jakość oferowanych produktów, ich dostępność "z półki", konkurencyjna cena i co najistotniejsze - kompetenta obsługa i wsprawcie techniczne.

Oferując szeroką gamę produktów możemy zaspokoić potrzeby prawdopodobnie każdego potencjalnego zakładu, w którym kluczową technologią jest spawanie TIG i MIG/MAG oraz cięcie plazmą. Dzięki naszym kontaktom ze światowymi liderami możliwe było wprowadzenie na polski rynek takich marek jak Weldcraft (uchwyty do spawania TIG) oraz Bernard (uchwyty do spawania MIG/MAG).

Nasza oferta obejmuje również serwis maszyn i urządzeń spawalaniczych wszystkich marek.

Weldcraft

Weldcraft to uchwyty spawalnicze TIG, akcesoria i serwis spełniające najwyższe wymagania jakościowe. Weldcraft to gotowe narzędzia umożliwiające rozwiazanie problemów w spawaniu ręcznym i zautomatyzowanym, w spawaniu stali węglowych, wysokostopowych, stopów aluminium i tytanu.

Weldcraft rozpoczynał 30 lat temu w Burbank (CA) od naprawy i regeneracji korpusów uchwytów TIG. Był prekursorem, wprowadzając gumę silikonową w miejsce kruchego plastiku. Rozwiązując problemy stawiane przez przemysł, doskonaląc jakość wyrobów poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, Weldcraft stopniowo stawał się światowym liderem w produkcji uchwytów spawalniczych TIG.

Od 2006 roku siedziba firmy i zakład produkcyjny mieszczą się w Appleton (WI). Dwie wiodące linie produktów CRAFTER i WP oraz akcesoria do tych uchwytów tworzone są z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałow i komponentów. Nowoczesne wzornictwo i wysokiej klasy personel gwarantują, że finalny produkt w pełni odpowiada najbardziej wymagającym spawaczom.

To czyni nas "The TIG Welder's Choice".

Kontakt

Nov-Weld Sp. z o.o.

Miszewko ul. Słoneczna 9
80-297 Banino
tel. (58) 341 3417 / fax. (58) 345 7946
novweld@novweld.pl

NOV-WELD Sp. z o.o. - Miszewko ul. Słoneczna 9, 80-297 Banino , tel. (58) 341 3417 / fax. (58) 345 7946